GEZOCHT: Enthousiaste Leerkracht voor het nieuwe schooljaar! (FT)

Koorschool St. Bavo in Haarlem is een bijzondere school in het basisonderwijs. Voor kinderen vanaf groep 5 wordt hier, naast het gewone lesprogramma, veel aandacht besteed aan de zang- en muziekopleiding. Gedurende het schooljaar zijn er regelmatig buitenschoolse activiteiten, zoals optredens en concerten. Het is een kleine school van ongeveer 65 leerlingen, verdeeld over drie groepen. Voor het nieuwe schooljaar zoeken wij een enthousiaste leerkracht wtf 1.000!

Ben jij:

  • Gekwalificeerd als allround leerkracht;
  • Full-time beschikbaar per 01-08-2019;
  • Bereid om de intern begeleider te worden van onze school en/of de opleiding hiervoor te volgen;
  • Enthousiast over het werken op een bijzondere school;
  • Bereid om af en toe ondersteuning te bieden bij buitenschoolse activiteiten

Ben jij degene die wij zoeken? Stuur dan VOOR 20 mei 2019 je sollicitatiebrief en CV naar Annemarie van Zoest op mailadres a.v.zoest@koorschoolhaarlem.nl

DOWNLOAD HIER DE VACATURE IN PDF

Share

Haarlem Koorschool

X
X

Door het gebruik van deze website gaat u ermee akkoord dat er cookies worden geplaatst voor een optimale gebruikservaring. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close