Open Dag Koorschool Haarlem – 14 maart 2020

Open Dag Koorschool Haarlem – 14 maart 2020

Update 13 maart: Na overleg met de GGD gaat de Open Dag as zaterdag gewoon door maar in een verkleinde versie. Niet alle groepen van de school zullen aanwezig zijn om het aantal bezoekende binnen de gestelde normen te behouden. Ook het mini-concert in de Kathedraal gaat helaas niet door. Toch zouden we u zoveel mogelijk over onze school laten zien en laten horen. U bent van harte welkom! De Open Dag start om 13.30 uur.

Tijdens de Open Dag proberen we zoveel mogelijk verschillende aspecten van de Koorschool te laten zien. Natuurlijk muzieklessen en een klein concertje, maar het onderwijs is minstens zo belangrijk. De ouders en kinderen kunnen alle methodes bekijken die we op school gebruiken en met al hun vragen kunnen ouders terecht bij de leerkrachten. Ook is er een informatiepraatje door de directeur van de school waar hopelijk al zoveel mogelijk vragen worden beantwoord.

U bent van harte welkom om de Open Dag te komen bezoeken! Wij verzoeken u om voorafgaand alvast het belangstellingsformulier in te vullen, maar dat is niet verplicht. Wilt u alvast meer weten over ons aannamebeleid, kijk dan ook eens op de pagina ‘Naar de Koorschool‘.

Wanneer u niet bij de Open Dag kunt zijn is uw zoon/ dochter van harte welkom bij de openbare muzieklessen (graag wel van te voren aanmelden via secretariaat@koorschoolhaarlem.nl):

Vrij 20 maart, 14.15  – 14.45 uur
Vrij 27 maart, 14.15  – 14.45 uur
Vrij 3 april, 14.15  – 14.45 uur

 

Share

Bianca Nooij

X
X

Door het gebruik van deze website gaat u ermee akkoord dat er cookies worden geplaatst voor een optimale gebruikservaring. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close